Araç Koltuk Temizleme Yöntemlerimiz.

Binek otomobil, Minibüs, Ticari Araç, Otobüs... Aracınız ne tip olursa olsun, araç koltuklarınızı uzman kadromuz ile dilerseniz yerinde dilerseniz fabrikamızda temizliyoruz.

Araç koltuklarınızı temizliği esnasında genellikle halı yakama işlemlerinde kullanılan kimyasallar kullanılmaktadır. Fakat bu kimyasallar zaman içerisinde koltuklarınızın aşınmasına ve koltuk kumaşının hassaslaşarak deforme olmasına sebep olur.Bu da orta vadede size maddi kayıp olarak geri dönecektir. Özellikle koltuk sayısı yüksek otobüs, minibüs gibi araçlarda bu tip sonuçlar çok daha büyük maddi kayıplar oluşturacaktır.

Bu yüzden araç koltuklarının temizliği esnasında firmamızca bu tip kimyasallar yerine asidik değerleri düşük şampuanlar tercih edilmekte ve yüksek ısılı buhar temizliği ile desteklenerek mükemmel sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Otomobil, Otobüs ve minibüsleriniz için uygulanan bu temizlik sistemleri, sanayi tipi ve profesyonel ekipmanlar ile yapılmaktadır.

25 yıldır Alanya halkına hizmet veren fabrikamız, temizlik alanında hem evlere hem de ofis,yurt,hastane,otel gibi ticari işletmelere geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için iletişim formu üzerinden bize yazabilir ya da 0 242 515 14 11 nolu çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.