İşyeri Temizliği Yöntemlerimiz.

İş yerinizin temizliği hem müşterileriniz hem de çalışanlarınızın verimliliği bakımından önemlidir. Ayrıca bir çok iş kazası ve işyerlerinde oluşan yangınların sebepleri araştırıldığında, işyerinin düzensiz ve kirli oluşunun da sebepler içinde yer aldığı görülmektedir. Bu tip istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için almanız gereken önlemler arasında "temizlik ve düzen" hemen her iş kolunda geçerlidir. Bu yüzden iş yerinizin düzenli ve temiz tutulmasını sağlamanız gerekmektedir.

Bu sebepten ötürü yılda bir ya da iki defa  işyerinizde derinlemesine bir temizlik yaptırmanız, her yönden size getiri sağlayacaktır.

 Alanya Halı Yıkama Fabrikası; dilerseniz bu konuda size yardımcı olabilir. İşyerinizdeki tüm mobilya, halı, stor perde, jaluzi, ofiz malzemeleri, mobilyalar vs. firmamızca isteğiniz dahilinde temizlenebilir. Temizlik, dilerseniz pazar günü ya da dilerseniz işyerinizin kapalı olduğu saatler içerisinde tamamlanabilir.

25 yıldır Alanya halkına hizmet veren fabrikamız, temizlik alanında hem evlere hem de ofis,yurt,hastane,otel gibi ticari işletmelere geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için iletişim formu üzerinden bize yazabilir ya da 0 242 515 14 11 nolu çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.