Sandalye temizleme yöntemlerimiz.

Sandalye yıkama hizmetimiz için de Koltuk yıkamada kullandığımız profesyonel ekipman ve sistemleri kullanmaktayız. Sandalyeleriniz en ince detaylarına kadar uzman ekibimizce temizlenir. Ahşap ya da çizilmesi ve sudan etkilenmesi muhtemel kısımlarına göre yıkama şekli belirlenir.

Sandalyeleriniz kumaş cinsine göre değerlendirip uygun kimyasallar ve uygun ısıda kuru buharlı yıkama ve de güçlü vakumlama yöntemleriyle; tertemiz ve %99 bakteri ve maytlardan arındırılmış bir halde sizlere teslim edilir.

Günlük 400 sandalye yıkama kapasitesine sahip "Alanya Halı Yıkama Fabrikası" özellikle restorant ve otel gibi turizm işletmelerine yönelik özel çalışmalar yapmaktadır. Dilerseniz işletmenizin sandalyeleri gece temizlenip sabah teslim edilerek işletmenizin iş kaybına uğraması engellenir. Turizm sezonu ortasında bile bir gecede tüm sandalye vs. mobilyalarınızı temizletmeniz mümkündür.

25 yıldır Alanya halkına hizmet veren fabrikamız, temizlik alanında hem evlere hem de ofis,yurt,hastane,otel gibi ticari işletmelere geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için iletişim formu üzerinden bize yazabilir ya da 0 242 515 14 11 nolu çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.