Halıfleks yıkama yöntemlerimiz.

Günümüzde iş yerlerinde ve evlerde hem ısı yalıtımı sağlamasından hem de genel temizlik işlerini kolaylaştırmasından ötürü halıfleks kullanımı yaygınlaşmıştır. Özellikle de çocuklu aileler ve iş yerleri halıfleks tercih etmektedirler.

Fakat tüm bu avantajlarının yanında halıfleksler genelde yere yapıştırıldıklarından ötürü sökülüp yıkanmaları oldukça masraflı ve zahmetli bir temizlik yöntemidir. Yerinden sökülüp yıkanan halıflekslerin tekrar yapıştırılması gerekmektedir. Ayrıca halıflekslerin yapası gereğince sökülüp tekrar yapıştırılan halılarda deformasyon oluşma riski büyüktür.

Dolayısıyla halıflekslerinizi yerinde yıkamak maliyeti düşürür hem de halınızın deforme olmasını engeller. Fakat halılarınız içinde birikmiş olan sadece toz ve kir değildir. Halı köklerine yerleşmiş milyonlarca bakteri,mikrop ve halı akarları(mayt) hangi deterjanı kullanırsanız kullanın yaşamlarına devam ederler. ve zaman içinde üreyip çoğalan bu canlılar sağlığınız için tehlike oluştururlar.
En yaygın görülen hastalıklar ise; astım ve bronşittir. Özellikle çocuklarınızın bu canlılarla daha çok temas halinde olacağını düşünürsek, halıflekslerinizde yaşayan mikrop, bakteri ve maytların yok edilmesi gerekliliği daha da önem teşkil eder.

Peki neyapmalı?
Hem halıları temizlemenin hem de bu istenmeyen zararlılardan kurtulmanın bir yolu yok mu?

Tabiki var. İşte tam da bu noktada biz devreye giriyoruz.
Halıflekslerinizi uygun ve yüksek sıcaklıklardaki kuru buhar ile temizleyip vakumluyarak tüm mayt, mikrop ve bakterilerin deyim yerinde ise; kökünü kurutuyoruz.Halıfleksinizin içerisindeki tüm kir ve lekeleri söküyor ve halınızı ilk günkü haline getiriyoruz.

Daha fazla bilgi için iletişim formu üzerinden bize yazabilir ya da 0 242 515 14 11 nolu çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

25 yıldır Alanya halkına hizmet veren fabrikamız, temizlik alanında hem evlere hem de ofis,yurt,hastane,otel gibi ticari işletmelere geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Tüm soru ve istekleriniz için bize 0 242 515 14 11 nolu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.