alanya halı yıkama fabrikası logo
0 242 515 14 11

Neden Alanya Halı Yıkama Fabrikası


20 yılı aşkın bir süredir temizlik hizmetleri konusunda Alanya halkına hizmet veren firmamız; bulunduğu sektördeki tüm teknolojik gelişmeleri bünyesine katarak, sürekli güncel ve çağdaş bir hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir. Bu doğrultuda 2018 yılı itibarı ile 1050 m2 arazi üzerinde tüm ihtiyaçlara uygun bir halı yıkama fabrikası inşa ettik. Böylelikle var olan hizmet kalitesi ve teslimat hızımızı çok daha iyi yerlere getirdik. Uzman ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile tüm temizlik ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz.

Şirket Sorumlulukları

1992 yılında kurulmuş olan Alanya Halı Yıkama Fabrikası, Alanya'nın en eski temizlik firması olmanın sorumluluğu ve sizlerden aldığı güç ile, sürekli kendini yenileyen, müşterilerinden gelen talep ve istekleri önemseyerek kendini güncelleyen bir anlayış yapısına sahiptir.
Dolayısıyla bulunduğu sektördeki genel hizmet kollarının dışında, Alanyanın turizm bölgesi olmasını da gözeterek bölgesel ihtiyaç ve eksiklikleri sürekli takip edip müşterilerine en uygun hizmeti vermeyi görev edinmiştir.

Alanya Halı Yıkama Fabrikası

%100 Garantili Temizlik Hizmetleri

İbrahim Sertkaya

Cikcilli - Alanya

Daima işimizin hakkını verme çabasındayız. Bizim için en büyük kazanç, mutlu kılabildiğimiz güleryüzlü müşterilerimizdir.

Copyright © alanyahalıyıkamafabrikasi.com 2024 . Tüm hakları saklıdır.


Whatsapp ile Sipariş Ver