Yatak yıkama yöntemlerimiz.

Bildiğiniz gibi yataklar klasik yöntemlerle derinlemesine temizleyebileceğiniz ürünler değildir. Ne kadar uğraşsanız da yatağın iç kısımlarını temizlemeniz olanaksızdır. Bu da zaman içerisinde yatağınızın toz ve kirleri toplamasına, içerisinde bakteri ve maytların üremesine neden olur. Bir de evinizde küçük bir çocuğunuz ya da evcil bir hayvanınız var ise; yatak temizliği sizin için daha da büyük bir problem haline gelir.

Aslında kir ve tozdan ziyade yatağınızdaki en büyük tehlike maytlardır. Hatta mayt dışkılarıdır.Bu dışkılar solunum ile vücudumuza girer ve astım, bronşit gibi hastalıklara sebebiyet verir. Bir mayt gecede ortalama 20 dışkı topu üretir.Çift kişilik bir yatakta ortalama 2-3 milyon mayt olduğu düşünüldüğünde, maytların ne denli büyük bir sorun olduğu ortaya çıkmaktadır. Bu sekiz bacaklı canlılar nemli ve sıcak ortamları tercih ederler. Deri döküntüleri ile beslenirler.

Alanya Halı Temizleme Fabrikası yatak temizliği için geliştirilmiş profesyonel ekipmanlar ile yataklarınızı yerinde temizler. Tüm mayt ve bakterileri yatağınızdan arındırılır.Kir leke ya da idrar izleri tamamen temizlenir.

25 yıldır Alanya halkına hizmet veren fabrikamız, temizlik alanında hem evlere hem de ofis,yurt,hastane,otel gibi ticari işletmelere geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için iletişim formu üzerinden bize yazabilir ya da 0 242 515 14 11 nolu çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.